Dorpsraad

Babberich

SCHUTTERSFEEST 2020

Schuttersfeest 2020 2Het vertrouwde beeld van het eerste weekend in september in ons dorp, door de gevolgen van het coronavirus en de daarmede gepaard gaande beperkingen mag en kan het grootste verbroederingsfeest geen doorgang vinden. Heel jammer want dit is toch dé jaarlijkse gebeurtenis waaraan heel Babberich wel meedoet op de een of andere manier.

We zullen het Gilde St.Jan met de vaste partners Harmonie St.Franciscus, Drumfanfare St.Jan, de Verkeersregelaars , de buurten missen deze dagen zoals met het Koningschieten, met de rondgangen door ons dorp, met de vele erebogen, met onze dorpsgenoten in een volle Borg, met de bezoeken aan onze Horeca, we realiseren ons nu hoe belangrijk dit verbindende volksfeest voor ons allemaal is.

Wij hopen dat Babberich toch de vlag uithangt en in kleine kring in onze buurten en horeca er toch iets gezelligs van gaan maken met inachtneming van de regels.

Dorpsraad-Babberich, Willy van Dinther voorzitter.

Agenda

Vind ons op Facebook